google-site-verification=5kVTYS1cpkbSPJSqDOQaiMFSIMDgwCy6bLP87H8VxL4
06 września 2023
Studio Rimo | Fotografia ślubna

Uchwyć to co najpiękniejsze ...

COPYRIGHT © STUDIO RIMO 2023 

FOTOGRAFIA ŚLUBNA / FOTOGRAFIA PORTRETOWA / FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

MIELEC / DĘBICA / RZESZÓW / TARNÓW / KRAKÓW

POLITYKA PRYWATNOŚCI / RODO

Chrzest święty to sakrament nawrócenia i oczyszczenia. To również jeden z najważniejszych dni w życiu dla Was jako rodziców i dla Waszego dziecka. Zdjęcia z chrztu to wspaniała pamiątka, poprzez obrzęd dziecko wkracza do wspólnoty kościoła katolickiego. Warto zadbać o to, aby te piękne momenty były w odpowiedni sposób uwiecznione...

Nazywam się Kamil Krycia jestem fotografem z Mielca, który z ogromną przyjemnością będzie towarzyszył Wam przy tym wspaniałym sakramencie ... Moją specjalnością są naturalne i prawdziwe zdjęcia – wolne od przemijających trendów i sztucznego pozowania. To właśnie one będą najwspanialszą pamiątką na całe życie.

Chrzest FAQ – Najczęściej zadawane pytania :

Jaka jest cena reportażu?

Zdjęcia z chrztu to nie tylko dokumentacja fotograficzna tego niezwykle ważnego dnia. To przede wszystkim wspomnienia, które dzięki zdjęciom zostaną z dzieckiem na zawsze. Mój reportaż fotograficzny z chrztu z całą pewnością spełni Wasze oczekiwania ponieważ w ofercie posiadam kilka pakietów. Wypełnijcie formularz kontaktowy i wyślijcie do mnie aby poznać ofertę. 

Jak długo pracujesz w dniu chrztu?

W zależności od wybranego pakietu rezerwuję dla Was kilka godzin. W dniu chrztu towarzyszę Wam podczas ceremonii w kościele oraz w zależności od wybranego pakiety uczestniczę w sesji zdjęciowej z rodziną.

Jak długo będziemy czekać na zdjęcia?

W umowie mam zapis 30 dni od zakończenia zlecenia i z tego się zawsze wywiązuje.

Ile zdjęć dostaniemy i w jakiej formie?

W zależności od wybranego pakietu maksymalnie otrzymujecie 50 po autorskiej obróbce. Zdjęcia dostarczam w formie elektronicznej za pośrednictwem dysku internetowego, w zależności od wybranego pakietu w cenie również są fotoksiążki/fotoalbumy oraz istniej również możliwość dodatkowo ich dokupić bądź odbitek czy innych fotogadżetów.

 

STUDIO RIMO | FOTOGRAF NA CHRZEST