google-site-verification=5kVTYS1cpkbSPJSqDOQaiMFSIMDgwCy6bLP87H8VxL4
06 września 2023
Studio Rimo | Fotografia ślubna

Uchwyć to co najpiękniejsze ...

COPYRIGHT © STUDIO RIMO 2023 

FOTOGRAFIA ŚLUBNA / FOTOGRAFIA PORTRETOWA / FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

MIELEC / DĘBICA / RZESZÓW / TARNÓW / KRAKÓW

POLITYKA PRYWATNOŚCI / RODO

Zdjęcia komunijne nie muszą być sztuczne, nudne i pozowane! Nie muszą dokładać dziecku ciężaru i wtłaczać go w poprawność polityczną!  Zdjęcia komunijne mogą być swobodne, radosne, pokazujące jakie to dziecko jest teraz. PRAWDZIWE! Tak samo jak wiara i relacja z Jezusem! Może być sztuczna, na pokaz, bo wypada, bo co powie babcia czy sąsiadka, bo “pójdę do piekła”.

A może być to relacja szczera, autentyczna, jednorazowa, pełna zaufania i bliskości! Przedsionek nieba na ziemi!

Nazywam się Kamil Krycia jestem fotografem z Mielca, który z ogromną przyjemnością będzie towarzyszył Wam przy tym wspaniałym sakramencie ... Moją specjalnością są naturalne i prawdziwe zdjęcia – wolne od przemijających trendów i sztucznego pozowania. To właśnie one będą najwspanialszą pamiątką na całe życie.

Komunijne FAQ – Najczęściej zadawane pytania :

Jaka jest cena sesji zdjęciowej?

Są w życiu szczególne wydarzenia. Takie, które zdarzają się tylko raz. Jednym z nich jest Pierwsza Komunia Święta. Szczególny dzień. Dzień dużych emocji, pięknych uczuć i rodzinnych spotkań. Sesja komunijna to najlepszy prezent dla Twojego dziecka – prezent, który otrzyma na zawsze. Jaki zatem jest jej koszt ? Na tą okazję przygotowane mam kilka pakietów, celem przedstawienia oferty zapraszam do kontaktu przez formularz kontaktowy.

Kiedy możemy spodziewać się efektów zdjęć?

W umowie mam zapis 30 dni roboczych i tego terminu się zawsze trzymam. Przesunięcie terminu może wynikać w opóźnieniach przy druku odbitek bądź fotogadżetów, wówczas zawsze informuje czy czekamy na produkty czy wysłać same zdjęcia, a produkty dosłać później.

Czy wykonuję zdjęcia również w lokalu czy tylko podczas Mszy Świętej?

Wszystko zależy od wybranego pakietu, mogę wykonywać zdjęcia indywidualnie i wykonać cały reportaż, lub zdjęcia wykonywać grupowo. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu.

Ile zdjęć dostaniemy i w jakiej formie?

W zależności od wybranego pakietu maksymalnie otrzymujecie 50 po autorskiej obróbce. Zdjęcia dostarczam w formie elektronicznej za pośrednictwem dysku internetowego, zależności od wybranego pakietu w cenie również są fotoksiążki/fotoalbumy oraz istniej również możliwość dodatkowo ich dokupić bądź odbitek czy innych fotogadżetów.

 

STUDIO RIMO | FOTOGRAF NA KOMUNIĘ