google-site-verification=5kVTYS1cpkbSPJSqDOQaiMFSIMDgwCy6bLP87H8VxL4
06 września 2023
Studio Rimo | Fotografia ślubna

Uchwyć to co najpiękniejsze ...

COPYRIGHT © STUDIO RIMO 2023 

FOTOGRAFIA ŚLUBNA / FOTOGRAFIA PORTRETOWA / FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

MIELEC / DĘBICA / RZESZÓW / TARNÓW / KRAKÓW

POLITYKA PRYWATNOŚCI / RODO

Fotografia portretowa od zawsze powoduje u mnie uśmiech na twarzy, dlaczego ? ponieważ od fotografii portretowej zaczęła się moja przygoda z fotografią. Dobry portret to nie zwykłe zdjęcie, trzeba naprawdę wykazać się kreatywnością w operowaniu światłem, ustawieniu modelki/modela czy pokazaniu odpowiedniej mimiki twarzy fotografowanej osoby. Nie jest to łatwe zadanie i z pewnością trzeba poświecić trochę czasu aby uzyskać właściwy kadr, jeśli nie wierzysz powiedz mi ile czasu poświęcasz na wykonanie selfie aby opublikować w social media ? :)

Nazywam się Kamil Krycia jestem fotografem z Mielca, który z chętnie zrealizuje dla Ciebie sesję zdjęciową ... Moją specjalnością są naturalne i prawdziwe zdjęcia – wolne od przemijających trendów i sztucznego pozowania. To właśnie one będą najwspanialszą pamiątką . 

Portretowe FAQ – Najczęściej zadawane pytania :

Czy trzeba mieć doświadczenie w pozowaniu?

Nie trzeba mieć doświadczenia w pozowaniu aby zrealizować u mnie sesję portretową. Fotografia portretowa nie jest skierowana tylko do modelek/modeli, każdy z Nas może w niej uczestniczyć, a podczas zdjęć zawsze chętnie pomagam pozować.

Ile zdjęć otrzymam i w jakiej formie ?

Z sesji otrzymasz 10 zdjęć po autorskiej obróbce oraz 10 odbitek w formacie 15x23 cm. Zdjęcia również zostają wysłane za pośrednictwem dysku internetowego. Otrzymujesz wówczas link do pobrania zdjęć.

Kiedy możemy spodziewać się efektów zdjęć?

Zwykle gotowy materiał oddaje po 14 dniach od wykonanej sesji, lecz mogą zdarzyć się opóźnienia jeśli drukarnia nie wyśle mi odbitek na czas. 

Jaka jest cena sesji zdjęciowej?

Koszt sesji zdjęciowej to 250 zł wówczas otrzymujesz 10 gotowych ujęć po autorskiej obróbce i 10 odbitek 15x23 cm. Do powyższych cen należy doliczyć opcjonalnie koszt pracy wizażystki oraz wynajmu apartamentu lub studia. Sesje tego typu świetnie się sprawdzą w formie prezentu, w ofercie mam możliwość zakupu voucheru.

 

STUDIO RIMO | FOTOGRAFIA PORTRETOWA