google-site-verification=5kVTYS1cpkbSPJSqDOQaiMFSIMDgwCy6bLP87H8VxL4
06 września 2023
Studio Rimo | Fotografia ślubna

Uchwyć to co najpiękniejsze ...

COPYRIGHT © STUDIO RIMO 2023 

FOTOGRAFIA ŚLUBNA / FOTOGRAFIA PORTRETOWA / FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

MIELEC / DĘBICA / RZESZÓW / TARNÓW / KRAKÓW

POLITYKA PRYWATNOŚCI / RODO

Fotografia produktowa to rodzaj zdjęć, który jest używany w reklamie zarówno internetowej jak i drukowanej. Warto zainwestować w profesjonalne zdjęcia produktowe, ponieważ wpływają one bezpośrednio na wizerunek marki i jej popularność

Nazywam się Kamil Krycia jestem fotografem z Mielca, który z chętnie zrealizuje dla Ciebie sesję zdjęciową ... Moją specjalnością są naturalne i prawdziwe zdjęcia – wolne od przemijających trendów i sztucznego pozowania. To właśnie one będą najwspanialszą pamiątką . 

Produktowe FAQ – Najczęściej zadawane pytania :

Jaka jest cena sesji zdjęciowej?

Cena za 1 zdjęcie produktowe (packshotowe) to koszt pomiędzy 30 zł a 50 zł, w zależności czy od pracy jaką trzeba poświęcić przy produkcie. Standardowe zdjęcie produktowe obejmuje podstawowe wyrównanie kolorów na zdjęciu, oczyszczenie produktu z kurzu. W przypadku usuwania rys na produkcie, usuwania tła (szparowanie) cena jest wyższa. w celu uzskania dokładnej ceny zapraszam do kontaktu.

Kiedy możemy spodziewać się efektów zdjęć?

Zwykle zdjęcia są oddawane w terminie od 2-10 dni roboczych w zależności od ilości zdjęć i stopnia poświęconego na retusz.

Czy wykonuje sesje u klienta?

Jeśli tylko jest pomieszczenie, bądź warunki do wykonywania zdjęć sesje mogę również realizować u klienta.

 

STUDIO RIMO | FOTOGRAFIA PRODUKTOWA