google-site-verification=5kVTYS1cpkbSPJSqDOQaiMFSIMDgwCy6bLP87H8VxL4
06 września 2023
Studio Rimo | Fotografia ślubna

Uchwyć to co najpiękniejsze ...

COPYRIGHT © STUDIO RIMO 2023 

FOTOGRAFIA ŚLUBNA / FOTOGRAFIA PORTRETOWA / FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

MIELEC / DĘBICA / RZESZÓW / TARNÓW / KRAKÓW

POLITYKA PRYWATNOŚCI / RODO

Fotografia rodzinna to ukazanie Was, Waszego dnia, codziennej pracy, czasu spędzanego z rodziną ... Przy tego typu sesjach zawsze chcę żebyście czuli tak jakbyście wyszli ze znajomym na kawę na mieście lub tak jakby odwiedził Was dobry znajomy ... To nie powinny być zdjęcia w stylu stój prosto i się nie garb bo Pan będzie robił zdjęcie, macie być sobą, nie pozować robić sztucznych min, tylko pokazać jacy jesteście :)

Nazywam się Kamil Krycia jestem fotografem z Mielca, który z chętnie zrealizuje dla Ciebie sesję zdjęciową ... Moją specjalnością są naturalne i prawdziwe zdjęcia – wolne od przemijających trendów i sztucznego pozowania. To właśnie one będą najwspanialszą pamiątką . 

Rodzinne FAQ – Najczęściej zadawane pytania :

Czy trzeba mieć doświadczenie w pozowaniu?

Przede wszystkim trzeba zacząć od tego, że w tego typu sesjach nie chcę właśnie pozowania, macie być sobą i pokazać mi swój świat, ponieważ w tego typu sesjach głównie działam u klienta lub w plenerze we wskazanym miejscu, czyli głównie takim gdzie dobrze się czujecie.

Ile zdjęć otrzymam i w jakiej formie ?

Z sesji otrzymasz 10 zdjęć po autorskiej obróbce oraz 10 odbitek w formacie 15x23 cm. Zdjęcia również zostają wysłane za pośrednictwem dysku internetowego. Otrzymujesz wówczas link do pobrania zdjęć.

Kiedy możemy spodziewać się efektów zdjęć?

Zwykle gotowy materiał oddaje po 14 dniach od wykonanej sesji, lecz mogą zdarzyć się opóźnienia jeśli drukarnia nie wyśle mi odbitek na czas. 

Jaka jest cena sesji zdjęciowej?

Koszt sesji zdjęciowej to 250 zł wówczas otrzymujesz 10 gotowych ujęć po autorskiej obróbce i 10 odbitek 15x23 cm. Do powyższych cen należy doliczyć opcjonalnie koszt pracy wizażystki oraz wynajmu apartamentu lub studia. Sesje tego typu świetnie się sprawdzą w formie prezentu, w ofercie mam możliwość zakupu voucheru.

 

STUDIO RIMO | FOTOGRAFIA RODZINNA