google-site-verification=5kVTYS1cpkbSPJSqDOQaiMFSIMDgwCy6bLP87H8VxL4
06 września 2023
Studio Rimo | Fotografia ślubna

Uchwyć to co najpiękniejsze ...

COPYRIGHT © STUDIO RIMO 2023 

FOTOGRAFIA ŚLUBNA / FOTOGRAFIA PORTRETOWA / FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

MIELEC / DĘBICA / RZESZÓW / TARNÓW / KRAKÓW

POLITYKA PRYWATNOŚCI / RODO

Fotografia sensualna to w pewnym rodzaju forma sztuki, sztuki pokazania kobiecego ciała w sposób subtelny i zmysłowy. To właśnie te dwie cechy sprawiają że tego typu fotografia jest wyjątkowa... To nie jest sesja do czasopisma jest to w pewnym stopniu forma dowartościowania się samej siebie. Która z Was drogie Panie nie chce czuć się wyjątkowo ???  

Nazywam się Kamil Krycia jestem fotografem z Mielca, który z chętnie zrealizuje dla Ciebie sesję zdjęciową ... Moją specjalnością są naturalne i prawdziwe zdjęcia – wolne od przemijających trendów i sztucznego pozowania. To właśnie one będą najwspanialszą pamiątką . 

Sensualne FAQ – Najczęściej zadawane pytania :

Czy do sesji sensualnej trzeba się jakoś specjalnie przygotować?

Przygotowania do sesji warto rozpocząć dużo wcześniej, jeśli planujesz skorzystać z usług kosmetyczki, fryzjerki makijażystki. Nie zapomnij także o depilacji odpowiednio wcześniej. Jeśli ogolisz się zbyt krótko przed sesją, Twoja skóra może być podrażniona. Kolejną rzeczą jest zadbanie o odpowiednie nawodnienie organizmu, aby cera pięknie wyglądała. Możesz też zrobić sobie odżywczą maseczkę na twarz dzień wcześniej. Najważniejsze jest pozytywne nastawienie. Pamiętaj, aby na sesję stawić się punktualnie o umówionej godzinie. Dzień wcześniej przygotuj sobie zestaw bielizny lub ubrań, w których będziesz pozowała.
Połóż się wcześniej spać, abyś rano była wyspana i wypoczęta.

Czy trzeba mieć doświadczenie w tego typu sesji?

Aby wykonać tego typu sesję nie jest potrzebne żadne doświadczenie w pozowaniu, przeprowadzę krok po kroku podczas sesji tak aby efekty były jak najlepsze. Najważniejsze jest jak wspomniałem wyżej pozytywne nastawienie oraz chęci do wykonania sesji.

Jaka jest cena sesji zdjęciowej ? Czy można komuś podarować taką sesję w formie voucheru?

Koszt sesji zdjęciowej to 250 zł wówczas otrzymujesz 10 gotowych ujęć po autorskiej obróbce i 10 odbitek 15x23 cm. Do powyższych cen należy doliczyć opcjonalnie koszt pracy wizażystki oraz wynajmu apartamentu lub studia. Sesje tego typu świetnie się sprawdzą w formie prezentu, w ofercie mam możliwość zakupu voucheru. 

Ile zdjęć otrzymam i w jakiej formie?

Z sesji otrzymasz 10 zdjęć po autorskiej obróbce oraz 10 odbitek w formacie 15x23 cm. Zdjęcia również zostają wysłane za pośrednictwem dysku internetowego. Otrzymujesz wówczas link do pobrania zdjęć.

 

STUDIO RIMO | FOTOGRAFIA SENSUALNA