google-site-verification=5kVTYS1cpkbSPJSqDOQaiMFSIMDgwCy6bLP87H8VxL4
06 września 2023
Studio Rimo | Fotografia ślubna

Uchwyć to co najpiękniejsze ...

COPYRIGHT © STUDIO RIMO 2023 

FOTOGRAFIA ŚLUBNA / FOTOGRAFIA PORTRETOWA / FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

MIELEC / DĘBICA / RZESZÓW / TARNÓW / KRAKÓW

POLITYKA PRYWATNOŚCI / RODO

Pełne emocji przygotowania, ceremonia ślubu, aż wreszcie żywiołowe przyjęcie weselne są czasem, na który czekacie wiele miesięcy, a mijają, jak mgnienie oka. Fotograf ślubny zatem musi być obserwatorem i pisarzem tego dnia, aby móc utrwalić Wam ten dzień w pamięci. Tworzę opowieść, nie ingeruje w Wasze plany i nie kreuje rzeczywistości...

Nazywam się Kamil Krycia jestem fotografem z Mielca, który z ogromną przyjemnością będzie z Wami przy pisaniu tej właśnie historii... Waszej historii. Moją specjalnością są naturalne i prawdziwe zdjęcia ślubne – wolne od przemijających trendów i sztucznego pozowania. To właśnie one będą najwspanialszą pamiątką na całe życie.

Ślubne FAQ – Najczęściej zadawane pytania :

Jaka jest cena reportażu ślubnego?

Sam również byłem w tej sytuacji więc wiem, że koszty są istotne. Wasze wesele jest wyjątkowe, dlatego inwestujecie w dobór odpowiednich dla Was usługodawców, lokal inwestuje w najwyższej jakości produkty, salony sukien czy mody męskiej w odpowiednie materiały tak i ja fotograf inwestuję w sprzęt aby robić jak najlepsze reportaże dla Was, tak właśnie działa branża ślubna. Abyście zatem mogli wybrać odpowiednią dla Was ofertę przygotowałem 3 pakiety do wyboru. Wypełnijcie formularz kontaktowy i wyślijcie do mnie aby poznać ofertę. 

Jak długo pracujesz w dniu ślubu?

W zależności od wybranego pakietu rezerwuję dla Was cały dzień. Oczywiście wszystko też ma swój umiar, ponieważ nie chciałbym fotografować od godziny 6 rano makijażu Panny Młodej, ważne by być efektywny w swojej pracy więc trzeba zachować energię na całą zabawę. W dniu ślubu towarzyszę Wam do końca zabaw oczepinowych jeśli takie są w planie. Jeśli nie planujecie tradycyjnych oczepin o północy to zazwyczaj o tej godzinie mam już nadmiar materiału. Mogę spokojnie udać się do domu, aby zabezpieczyć Wasze zdjęcia.

Jak długo będziemy czekać na zdjęcia bądź film?

W umowie mam zapis 45 dni od zakończenia zdjęć plenerowych i z tego się zawsze wywiązuje.

Czy wykonujesz sesje narzeczeńskie?

Oczywiście , że tak. Jest to dla mnie również miłe doświadczenie, ponieważ zawsze mogę Was lepiej poznać przed ślubem oraz Wy możecie oswoić się przed aparatem i moją osobą.

Ile zdjęć dostaniemy i w jakiej formie?

W zależności od wybranego pakietu maksymalnie otrzymujecie 600 po autorskiej obróbce. Zdjęcia dostarczam w formie elektronicznej (dysk Google) oraz wysyłam pliki na pendrive na wskazany adres podany w umowie. W zależności od wybranego pakietu w cenie również są fotoksiążki/fotoalbumy oraz istniej również możliwość dodatkowo ich dokupić bądź odbitek czy innych fotogadżetów.

 

STUDIO RIMO | FOTOGRAFIA ŚLUBNA